Testuj.pl Srebrnym Sponsorem konferencji TestWarez 2018

TestWarez to najstarsza i największa komercyjna konferencja związana z jakością oprogramowania w Polsce. Tegoroczna edycja będzie miała miejsce w Zakopanem w dniach 14-16. listopada. Na tym wydarzeniu nie może zabraknąć testuj.pl. W tym roku jesteśmy jednym ze Srebrnych Sponsorów, ale “nasi ludzie” (także reprezentujący markę TestArmy) będą także dzielić się wiedzą z uczestnikami w różnych formach: od warsztatów (Jacek Okrojek), poprzez moderowanie panelu dyskusyjnego (Łukasz Pietrucha) po wykłady (Dawid Bałut).

Jak sponsor będziemy także mieli swoje “20 minut”. Nie będziemy jednak przedstawiać żadnego konkretnej prezentacji czy zachwalać nasze marki, a pozwolimy wszystkim zainteresowanym na zadawanie nam pytań dotyczących zarówno testuj.pl jak i TestArmy. Organizujemy swego rodzaju AMA (pod tytułem “testuj.pl bez tajemnic”) i odpowiemy na każde, nawet najtrudniejsze pytania.

Na stoisku natomiast będziecie mogli porozmawiać z nami na temat naszej oferty szkoleniowej, ale także o tym jak rozpocząć z nami współpracę jako trener szkoleń czy konsultant.

Serdecznie zapraszam do naszego stoiska, w imieniu testuj.pl i TestArmy.