Szkolenie z Gatlinga tylko w testuj.pl

Testuj.pl, jako pierwsza firma edukacyjna w Polsce, wprowadziła do swojej oferty szkolenie z narzędzia do testowania wydajności aplikacji webowych – Gatling.

Gatling to wciąż rozwijane, darmowe i zdobywające coraz większą popularność narzędzie do testowania wydajności. W środowisku QA oraz wśród developerów, Gatling uchodzi za świetną alternatywę dla JMetera. Wśród wielu zalet Gatlinga można wymienić m.in. to, że skrypty testowe pisze się w Scali, aczkolwiek narzędzie oferuje bardzo rozbudowany DSL (Domain Specific Language), posiada zaawansowany Recorder pozwalający na nagrywanie skryptów testowych (chociaż tego rozwiązania nie polecam, gdyż pisanie testów daje nam nad nimi o wiele większą kontrolę).

Szkolenie, które oferujemy w testuj.pl trwa 2 dni i jest wyjątkowo mocne merytorycznie. Prowadzone jest przez Andrzeja Ludwikowskiego – programistę i trenera, który pracuje z Gatlingiem od kilku już lat i doskonale wie jak w pełni wykorzystać możliwości, jakie oferuje narzędzie. Szkolenie skierowane jest do developerów i testerów wydajnościowych.

Szczegóły szkolenia na stronie: Testy automatyczne i wydajnościowe z Gatlingiem

Polecam też posłuchać wykładu Andrzeja Ludwikowskiego o Gatlingu podczas konferencji Confitura: